Bear Lock

Blokady skrzyni biegów Bear Lock

Mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane na stałe w nadwoziu samochodu. Za pomocą sworznia skutecznie uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów. Sprawdzi się zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów. Skuteczność antykradzieżowa potwierdzona certyfikatem TÜV. Ważną zaletą montażu blokady skrzyni biegów jest atrakcyjna cena.

Bezpieczeństwo w każdym wymiarze

Odporna na uszkodzenia

Nie musisz obawiać się ingerencji w mechanizm blokady. Zabezpieczenia montowane są w samochodzie za pomocą śrub i nakrętek zrywalnych. Demontaż wymaga kilkugodzinnej wizyty w specjalistycznym warsztacie, dlatego w innych warunkach wyrwanie blokady oraz jej uszkodzenie jest praktycznie niemożliwe.

Łatwa w obsłudze

Blokada obsługiwana jest w łatwy sposób za pomocą kluczyka. Aby uniemożliwić uszkodzenie zamka wmontowanego w blokadę, zastosowano elementy hartowane o podwyższonej odporności. Dzięki temu blokada chroniona jest przed próbami rozwiercenia zamka i włamania się do mechanizmu blokady.

Polecana przez specjalistów

Mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe nie potrzebuje zasilania, aby działać, nie można też sterować nim zdalnie. O tym, jak efektywne jest tego typu zabezpieczenie, świadczą rekomendacje towarzystw ubezpieczeniowych, udzielających zniżek na Autocasco samochodom z blokadą skrzyni biegów. 

Zalety zabezpieczeń niedźwiedź-lock

- skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą,
- intuicyjna obsługa,
- jakość potwierdzona testami niezależnych instytucji,
- możliwość skorzystania z wielu autoryzowanych serwisów,
- niemiecki certyfikat jakości TUV

Potwierdzona skuteczność

Zabezpieczenia na skrzynie biegów marki Niedźwiedź-Lock to produkty z potwierdzoną skutecznością. Niejednokrotnie blokady naszej firmy przechodziły pozytywnie testy niezależnych, europejskich instytucji. Blokady Niedźwiedź-Lock otrzymały niemiecki certyfikat TUV za najlepsze rozwiązania w dziedzinie motoryzacji.Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.

Profesjonalny montaż

Firma Niedźwiedź-Lock specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu blokad przeciwkradzieżowych na skrzynie biegów. Produkty naszej firmy są zabezpieczeniem mechanicznym samochodu, montowanym na stałe w nadwoziu pojazdu. Zastosowanie elementu połączenia sworzniowego uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów po uruchomieniu blokady za pomocą dołączonego kluczyka.

Samochodowe blokady antykradzieżowe firmy Niedźwiedź-Lock są proste w obsłudze i niezawodne w działaniu, dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą – ceny produktów Niedźwiedź-Lock.