E-JOYLOCK

E-JOYLCOK – elektroniczna blokada drążka zmiany biegów

Blokada antykradzieżowa E-JOYLOCK to nowoczesne rozwiązanie blokujące skrzynię biegów.  Zabezpieczenie E-JOYLOCK jest proste w obsłudze, dzięki sterowaniu za pomocą smartfona lub pastylki bluetooth. Zostało stworzone z myślą o zabezpieczeniu przed kradzieżą samochodów z elektronicznie sterowaną dźwignią zmiany biegów.

Uruchomienie blokady to jednorazowa usługa podczas której wykonywana jest konfiguracja i aktywacja zabezpieczeń. Jej obsługa jest bardzo prosta. W wersji sterowanej smartfonem blokada automatycznie odblokowuje się dzięki aplikacji działającej w tle i uruchomionej funkcji bluetooth. Natomiast blokada sterowana brelokiem dezaktywuje się w momencie, gdy wykryje sygnał z breloka (w promieniu 3 m od pojazdu). W obu przypadkach blokada włącza się automatycznie w momencie wyłączenia zapłonu. 

Posiadasz samochód wykorzystujący technologię shift-by-wire i chciałbyś dodatkowo zabezpieczyć go przed kradzieżą? Zapraszamy do naszego serwisu. 

Zalety blokady E-JOYLOCK

Innowacyjna blokada E-JOYLOCK to rewolucja w dziedzinie zabezpieczeń. Jest idealnym zabezpieczeniem do samochodów spalinowych oraz elektrycznych i gwarantuje całkowitą ochronę samochodu przed kradzieżą, nawet po udanym odpaleniu silnika. Aktywacja skrzyni biegów odbywa się dopiero po sparowaniu pojazdu z aplikacją lub pastylką. 

Montaż blokady odbywa się tylko w autoryzowanych serwisach, a po jej założeniu nie tracisz gwarancji obejmującej pojazd. Blokada E-JOYLOCK jest odporna na kradzież na tzw. walizkę 

Zabezpieczenie E-JOYLOCK to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo.